Zapraszamy wszystkich chętnych na naukę gry w tenisa. Prowadzimy zajęcia dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tenisem, dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności oraz tych, którzy tenis traktują jako formę aktywnego wypoczynku.
Organizujemy zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dzieci (od lat 4), młodzieży oraz dorosłych.
Gwarantujemy dobrą zabawę i zdobycie umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.

Tenis dla dzieci: 

  • Tenis dla przedszkolaków – zajęcia obejmują szkolenie w formie zabawowej najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym (od 4 roku życia). Podstawą są gry i zabawy ruchowe wprowadzające do gry w tenisa (oswojenie z rakietą i piłką) oraz wszechstronny rozwój cech motoryki. Specjalistyczny sprzęt do zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym zapewniamy w akademii.
  • Szkoła tenisa – to zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży szkolnej, które w grze w tenisa odnajdują swoje zainteresowanie i zamiłowanie sportowe. To zdrowy i przyjemny sposób spędzenia czasu wolnego oraz zdobywanie coraz wyższych umiejętności technicznych gry w tenisa.
  • Tenis 10 – to program szkolenia dzieci do lat dziesięciu pod patronatem PZT mający na celu efektywne nauczanie gry w tenisa według formuły „play and stay”. Przy pomocy mniejszego boiska, mniejszej siatki, wolniejszych piłek i mniejszych rakiet, dzieci nabywają umiejętności gry w tenisa.
  • Wakacje z tenisem oferta obejmuje stacjonarny półkolonie tenisowy w Lublinie. Na obiektach sportowych Budowlani Lublin i kortach tenisowych prowadzone są zajęcia z tenisa oraz zajęcia ogólnorozwojowe, gry zespołowe oraz podstawy teoretyczne z zakresu tenisa ziemnego.

Tenis dla młodzieży i dorosłych:

  • Tenis dla wszystkich – w tenisa można grać bez ograniczeń wiekowych. Doskonalenie umiejętności technicznych oraz utrzymywanie kondycji i sprawności fizycznej stanowią podstawę gry w tenisa. Jest to także sposób na miłe i towarzyskie spędzenie czasu wolnego aktywnie. Zajęcia dobywać się mogą w grupie lub indywidualnie z trenerem.

Galeria