Akademia Tenisa Smecz została założona w 2011 roku przez Mateusza Nieleszczuka.
Powstała z pasji i zamiłowania do tenisa ziemnego.  Misją akademii jest popularyzowanie gry w tenisa oraz promowanie zdrowego stylu życia, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.

Prowadzimy zajęcia tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W okresie roku szkolnego oferujemy zajęcia w formie szkółek tenisowych z podziałem na posiadane umiejętności gry oraz uwzględniające wiek dziecka.

Oprócz odpowiednio przemyślanego programu zajęć, kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Nasze treningi to nie tylko nauka techniki i taktyki, to także budowanie silnych podstaw mentalnych i fizycznych. 

Posiadamy dwa korty tenisowe:

  • oświetlany i ogrzewany w okresie zimowym kort tenisowy z nawierzchnią dywanową 
  • kort otwarty z nawierzchnią typu sztuczna trawa.

Oferujemy możliwość wynajmu obu kortów oraz uczestnictwa w indywidualnych lub grupowych zajęciach pod okiem naszych doświadczonych trenerów.

Dołącz do naszej akademii i rozpocznij swoją tenisową przygodę już dziś! Gwarantujemy nie tylko rozwój umiejętności, ale również świetną zabawę pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Niech tenis stanie się dla Ciebie nie tylko sportem, ale również pasją, którą będziesz chciał rozwijać każdego dnia.